Meil on heameel teatada, et Wesse osaleb selleaastasel Habitare messil Helsingis.

Habitare on suurim mööbli, disaini ning sisekujunduse mess Soomes, mis toimub ajavahemikul 13.09-17.09-2017, Helsingi messikeskuses. Eestlaste seas väga populaarse messi peamiseks eesmärgiks on pakkuda ideid oma kodu tänapäevaseks sisustamiseks.

Messil esitleb Wesse oma esimest püsikollektsiooni (magamistoakomplekt), mis koosneb voodist, öökapist ning sahtlitega kummutist. Tegemist on meie noorte ning ambitsioonikate mööblidisainerite - Liis Saare ning Maria Kuusiku ühisloominguga, kus lõpptulemuses on kombineeritud Eestis kasvanud kasepuit ja metall - öökapi ning kummuti tasapindadena kasutame kvartsi jääke, mis on üle jäänud projektidest, kus oleme köögi tasapinnaks kasutanud just Caesarstone materjale (maailma üks suurimaid kvartsipõhiste tasapindade tootja). Lisaväärtuse annavad kindlasti ka kuulsa Taani tootedisaineri/keraamiku - Anne Black'i käsitsi valmistatud portselanist kapinupud, mis sobivad Eestis disainitud ning valmistatud mööbliga imehästi.www.anneblack.dkOma stendi taustseina kaunistame Stencilit skandinaavialiku šabloonmusriga, mis muudab meie väljapaneku omapäraseks ning väga hubaseks. Skandinaavia disain on eripärane, lihtne ja mõjus. See on ka üllatav, mis põimib omavahel lihtsad igapäeva elu elemendid kui traditsioonilised mustrid. See on värske ning sobib modernsesse interjööri.


www.stencilit.co/et


Lisaks eelpool nimetatule, tutvustame messil meie enda disainitud saarega minikööki, mille tasapinnaks samuti Caesarstone kvartskivi - näha saab põnevate värvide kombinatsiooni.

Ootame teid Wesse loominguga tutvuma halli 6, stendi 6m25:

K, 13.09: 12:00–20:00
N–R, 14–15.09: 10:00–19:00
L–P, 16–17.09: 10:00–18:00

Piletiinfo:
 habitare.messukeskus.com/info/

Lisainfo messi ametlikult kodulehelt: habitare.messukeskus.com


Video: Wulcan Studio