Caesarstone ja Wesse - ideaalne kooslus!

Ettevõtte asutamise aasta on 1987 - sellest ajast saati on Caesarstone looduslikust kvartsist valmistatud töötasapindade turul vaieldamatu liider. Selline positsioon on saavutatud tänu pikaajalistele investeeringutele, innovatsioonile ning kõrgeltkvalifitseeritud tööjõule, lisaks on aastaid tegeletud laiaulatusliku teadus- ning arendustegevusega. 

Juba rohkem kui kümme aastat on Caesarstone seadnud innovatsiooni ning kõrge kvaliteedi esikohale - järjepidevalt ollakse selles tööstusharus teerajajate hulgas. 

Caesarstone on esimene kvartsist materjale valmistav ettevõte, kellele on omistatud  ISO 14001 sertifikaat (keskkonnakaitsele suunatud globaalne standard), ISO 9001 (kvaliteedijuhtimise standard), NSF sertifikaat (avalik tervishoid ja ohutus) jne.

Tootmisprotsessis on suurt tähelepanu pööratud keskkonnakaitsele - 97% veest taaskasutatakse ning materjalide lõikamisel ja muul viisil töötlemisel tekkiv tolm kogutakse vastutustundlikult kokku. Kõik see meie planeedi parema tuleviku huvides.

Kui soovid oma kööki kaunistada ning anda sellele kõrge lisaväärtuse just Caesarstone tasapinnaga, siis anna oma soovist meile julgesti märku - Wesse disainerid aitavad leida parima lahenduse.


Rohkem infot: www.caesarstoneus.com